4 MEVSİM CENNET
BUNGALOV EVLERİ

Yeşilin ve Zümrütün Tüm Tonları Irmak Vadi Bungalov Evlerinde!

KAYDIR

PROJE HAKKINDA

MUHTEŞEM DOĞASI İLE IRMAK VADİ

Doğal, sade ve göz yormayan ve bir o kadar da şık Irmak Vadi Bungalov otelimizde kendinize zaman ayırmanın en keyifli haline ortak olacaksınız.

DÖRT MEVSİM MACERAYA HAZIR MISIN?

Kafa dinlemek için iyi bir seçim. Tüm stresinizi arkanızda bırakıp, Irmak Vadi Bungalov’da doğa içinde konaklamaya ne dersiniz?

Kendinize Ayıracağınız En İyi Vakit

Irmak Vadi Bungalov otelimizde kendinize zaman ayırmanın en keyifli haline ortak olacaksınız.

En Etkileyici - Unutulmayacak Konaklama ve Özel Gün Etkinlikleri

Düğün-Nişan-Kına-Bekarlığa Veda Partisi | Cinsiyet Belirleme Partisi | Evlenme Teklifi | Doğum Günü Kutlaması | Kahvaltı Organizasyonu | Özel Etkinlikler

Aklınıza Takılan Soruları Sorabilirsiniz

Bizimle iletişime geç

Etkinlikler

EN ÖZEL GÜNLERİNİZ DE BUNGALOV EVLERİ SİZLERLE...

Evlilik Teklifi

Doğa ile iç içe  tamamen isteklerinize göre tasarlanmış bir mekanda, sonsuza dek evet demek için ırmak vadi bungalov evlerini tercih edebilirsiniz. Mükemmel bir ortamda sizin seçtiğiniz parçaların çaldığı  romantik bir gece ve y nefis bir menü eşliğinde sevdiğiniz insan ile sonsuza dek hayatınızı değiştirecek o ilk adımı Irmak vadi bungalov evlerinde atabilirsiniz. Bu özel geceyi tamamen isteklerinize göre dizayn ediyoruz. Hayatınız için o en önemli anı, mükemmel bir anbiyansa sahip ırmak vadi bungalov evlerinde taçlandırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DAHA FAZLA
IRMAK VADİ

Doğum Günü

Doğa ile iç içe muhteşem manzarası ile  tasarlanmış özel etkinlik alanında siz ve sevdiklerinize özel bir doğum günü kutlaması için ırmak vadi bungalov evlerini tercih edebilirsiniz. İster size özel ister sevdiklerinize sizin belirleyeceğiniz konseptte doğum günü kutlamasını gerçekleştirebiliriz. Sevdiklerinize süpriz bir doğum günü kutlaması gerçekleştirebilir erkek ve kız çocuklarınıza özel bir konsepte ve süslemeler ile bir organizasyon düzenleyebiliriz.

DAHA FAZLA
IRMAK VADİ

Birbirinden Eşsiz Özellikler

Bungalov Evleri

Yeșilin ve Zümrütün Tüm Tonları Vadi Villalarında...

Konfor

Ahşapın Konfora Dönüştüğü Mekanlar...

Dilediğiniz Gibi

Kışın İçinizi Isıtacak, Yazın Havanız Değişecek...

Sıcak ve Samimi

Sıcak ve Samimi Bir Yaşama Merhaba Deyin..

Değişiklik

Mekansal Değişiklikler ile Yeni Keşiflere Yolculuk

Konum

Harika Bir Konuma Sahip, Rahat Yolculuk...

MEMNUNİYET

4 MEVSİM CENNET BUNGALOV EVLERİNDE

KONAKLAYAN DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZDEN DEĞERLİ YORUMLAR

İLETİŞİM

Organizasyon ve Bilgi İçin Bizimle İletişime Geç

GEZİLECEK YERLERİN VİLLA’YA OLAN MESAFESİ

Zonguldak
Filyos Çayı: 16 Dakika

Filyos Çayı’nca açılan vadinin tabanı kum ve kil tabakalarıyla kaplıdır. Akarsu bu geniş vadi içinde menderesler çizerek akar. Geniş alüvyal tabanlı vadinin kuzey yamaçları çok diktir. Yamaçlarda sel yarıntıları göze çarpar. Filyos Çayı, çoğu yerde kuzey yamaçlara yakın akar. Vadinin güney yamaçları ise pek dik değildir. Filyos Çayı Vadisi’nin en geniş bölümü Çaycuma ve çevresindeki düzlüktür.

IRMAK VADİ
Zonguldak
Süzek Kanyonu: 23 Dakika

YÜRÜMEYİ SEVEN maceracı gezginlere 4-5 km.’ lik MUHTEŞEM YÜRÜYÜŞ PARKURU!!! 900 m.’ lik dere içi yürüyüş ile sulu parkurda macera dolu bir deneyim. Sonrası 1. Şelalede dileyenlere YÜZME MOLASI… *YÜRÜMEK İSTEMEYENLERE, DOĞA İÇİNDE şırıl şırıl akan DERE KENARINDA YEŞİL-MAVİ güzel bir gün ve MANGAL PARTİSİ…

IRMAK VADİ
Zonguldak
TİOS Antik Kenti: 41 Dakika

Çaycuma ilçesi Filyos beldesinde bulunmaktadır. Filyos, MÖ III. yüzyılda ticari amaçla kurulmuş bir Milet kolonisidir. Kent ilkçağda Karadeniz’in kuzeyinden getirilen malların boşaltıldığı önemli bir ticaret merkezi olarak bilinmektedir. Çeşitli dönemlerde Roma, Bizans ve Cenevizlilerin hüküm sürdüğü beldede kale, açık hava tiyatrosu, yeraltı şehri, su kemerleri, antik liman mendireği gibi kalıntılar bulunmaktadır. Tarihi M.Ö. 1200’e dayanan ”Tios – Tieion Antik Kenti” halen devam eden arkeolojik kazıyla gün yüzüne çıkartılmayı beklemektedir.

IRMAK VADİ
Zonguldak
Varagel Tüneli: 39 Dakika

Endüstriyel amaçlı kullanım için yapılan bu tünel, deniz kenarında, karstik yapısal özellik taşıyan kayalık içine yapılmıştır. Bu özelliği doğal mirasa katkı sağlamaktadır. Endüstride kullanılan bir değer olduğu için kültürel endüstri mirasına katkı sağlamaktadır. Yaklaşık yetmiş beş yıllık bir geçmişi olduğundan tarihsel özellik taşımaktadır. 3 bağlamda yer alması ve turizm çeşitlerine olanak sağlaması yönüyle turizme katkı sağlamaktadır.

IRMAK VADİ
Zonguldak
Gök göl Mağarası: 35 Dakika

Türkiye’nin en uzun 10. İlimizin ise 2. mağarası olan Gökgöl Mağarası Zonguldak’ın en uzun 2. mağarasıdır. Toplam uzunluğu 3350 metre olan mağara Zonguldak – Ankara karayolu üzerinde yer alır ve şehir merkezine 3 km mesafededir. Mağara girişi karayolunun hemen yanında yer aldığından ulaşım oldukça kolaydır.

IRMAK VADİ
Zonguldak
Ölüce Deniz Feneri 1 Saat 34 Dakika

Farklı tarihi ve doğal güzelliklere sahip Kdz.Ereğli’de yer alan Ölüce Deniz Feneri; 1863 yılında Fransızlar tarafından yapılmıştır ve tarih boyunca stratejik bir öneme sahip doğal bir liman olan Ölüce Burnunda yer almaktadır. Uzun yıllar insan elinden uzak kalmış yeşille mavinin mükemmel bir uyumla birleştiği güzel manzaraya konumlanmış olan Ölüce Deniz Fenerine; Kemer Mevkiindeki Korubaşı mahallesinden yarım saatlik bir yürüyüş ile ulaşılabilinmektedir.

IRMAK VADİ
Zonguldak
Kapuz Plajı: 41 Dakika

Kapuz Plajı, Karadeniz’deki 7 mavi bayraklı plajdan biri olmasının yanı sıra Zonguldak’taki tek mavi bayraklı plaj olma özelliğine sahiptir. Zonguldak şehir merkezinde yer alan Kapuz Plajı, 180 metre uzunluğa ve 25 metre genişliğe sahiptir. Kapuz Plajı, Zonguldak Belediyesi tarafından işletilmekte olan bir halk plajıdır. Yeşille mavinin buluştuğu plaj, kumdan bir sahile sahiptir. Plajın arka kısmında bulunan ağaçlar, gölgeleriyle insanları rahatlatmaktadır.

IRMAK VADİ
Zonguldak
Filyos Plajı: 38 Dakika

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde bulunur. Filyos Çayı’nın batısında, oldukça geniş bir kumsal alan bulunmaktadır. Filyos Plajı’nda, Abacık Mevkii’nden kaleye kadar denize girme imkânı mevcuttur. Plaj, limanın her iki yanında yer alan plaj yaklaşık 2 kilometrelere uzunluktadır. Çevrede otel mevcuttur. Yeşilin mavi ile buluştuğu plaj hemen yanı başında Tios Antik Kentine ait tarihi kalıntılarla süslenmiştir. Tios antik kentine ait tiyatroyu, su kemerini ve kale önemli turizm alanlarıdır.

IRMAK VADİ